AK Parti Gebze’ye Geçmiş Olsun

Gebzeli’ler tarafından çok sevilen ve saygı duyulan, AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Altuntaş’ın Covid-!9 testi pozitif çıktı. Kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile bu durumu öğrendik. Bu gün kendisi ile telefon da görüştüğümüzde konuşmakta zorlanıyordu, dileğimiz hafif bir şekil de bu hastalığı atlatması. https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fenesaltuntastr%2Fposts%2F10223186644746806 Aynı zaman da Maker Yapı Mimarlık‘ta şirket..

AK Parti Gebze’ye Geçmiş Olsun
Yazar : Tarih : Okunma : 15 views Yorum Yap

Gebzeli’ler tarafından çok sevilen ve saygı duyulan, AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Altuntaş’ın Covid-!9 testi pozitif çıktı.

Kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile bu durumu öğrendik. Bu gün kendisi ile telefon da görüştüğümüzde konuşmakta zorlanıyordu, dileğimiz hafif bir şekil de bu hastalığı atlatması.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fenesaltuntastr%2Fposts%2F10223186644746806

Aynı zaman da Maker Yapı Mimarlık‘ta şirket sahibi ve mimar olan Altuntaş, aktif temposu ile de takdir topluyor.

Biz de İntikal Haber ailesi olarak Enes Altuntaş ve AK Parti Gebze İlçe Teşkilatına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

admin (admin@intikalhaber.com) Websitesi