DEVA Partisi Bayburt İl Başkanı Av.Can Kurban Arslan İNTİKAL’e İçini Döktü

Deva Partisi Bayburt İl Başkanı Can Kurban Arslan, Marmara bölgesi ziyareti kapsamında Deva Partisi Gebze İlçe Başkanı Av.Kemal Memiş ve yönetimini ziyaret etti. İntikal Haber olarak Av.Can Kurban Arslan ile Röportajımızın ardından Başkanların samimi ve gündeme dair geçen sohbetleri ve birbirleri ile olan fikir alışverişleri sonrasında Av. Kemal Memiş’in yemek davetine de katılım sağladık. Ağustos..

Yazar : Tarih : Okunma : 94 views Yorum Yap

Deva Partisi Bayburt İl Başkanı Can Kurban Arslan, Marmara bölgesi ziyareti kapsamında Deva Partisi Gebze İlçe Başkanı Av.Kemal Memiş ve yönetimini ziyaret etti.

İntikal Haber olarak Av.Can Kurban Arslan ile Röportajımızın ardından Başkanların samimi ve gündeme dair geçen sohbetleri ve birbirleri ile olan fikir alışverişleri sonrasında Av. Kemal Memiş’in yemek davetine de katılım sağladık.

Ağustos ayının sonunda Kongre yapmayı planlayan, Bayburt İl Başkanı Av.Can Kurban Arslan genç bir İl Başkanı olarak ve bir Avukat olarak, ciddi bir değişim istediğini söyledi ve tüm düşüncelerini bizimle paylaştı. Haberimizin detayları Youtube Kanalımızda, videonun üzerine tıklamanız yeterli.

admin (admin@intikalhaber.com) Websitesi