Gelecek Online ! Davutoğlu & Demirci’den Baldur Grevine Moral !

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Partisinin ilçe başkanı Kağan Demirci Vesilesi ile Baldur işçileri ile buluştu. Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci‘nin 1 mayısta Baldur grevdeki işçilerini ziyareti esnasında Ahmet Davutoğlu görüntülü olarak katılıp işçilere moral verdi ve dertlerini dinledi. Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci grevdeki işçileri ilçe yönetiminden Nazlı Üstün..

Gelecek Online ! Davutoğlu & Demirci’den Baldur Grevine  Moral !
Yazar : Tarih : Okunma : 47 views Yorum Yap

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Partisinin ilçe başkanı Kağan Demirci Vesilesi ile Baldur işçileri ile buluştu.

Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci‘nin 1 mayısta Baldur grevdeki işçilerini ziyareti esnasında Ahmet Davutoğlu görüntülü olarak katılıp işçilere moral verdi ve dertlerini dinledi.

Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci grevdeki işçileri ilçe yönetiminden Nazlı Üstün ile birlikte ziyaret etti. Demirci ziyareti esnasında BMİS Gebze 2 No’lu Şube Başkanı Necmettin Aydın, işyeri temsilcisi Erkan Kaya, günün gündüz nöbetçileri Suat Bakinbarın ve Soner Aygül ile görüştü.

Görüşmede Ahmet Davutoğlu Şunları Söyledi :

“İşçi, emekçi bayramınızı tebrik ediyorum. Çok da güzel bir buluşma oldu. Memnun oldum. En değerli ve övgüye layık insanlar, alın teriyle geçinen işçi ve emekçilerimizdir. Böyle bir günde sizinle görüşmekten ben de çok mutlu oldum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. İnşallah güzel bir mücadeleyle, haklarınızı en iyi şekilde alırsınız. Başarılar diliyorum. Emekçi, işçi bayramınız kutlu olsun. Bütün arkadaşlarınıza da selamlarımızı iletin.”

AYDIN: KATKINIZ ÇOK ÖNEMLİ

BMİS Gebze 2 No’lu Şube Başkanı Necmettin Aydın, Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci’nin grevi takip ettiğini belirtip ilgisinden ötürü teşekkür etti. 75 kişiyle birlikte 130 gündür direndiklerini, henüz bir anlaşmaya varamadıklarını Davutoğlu’na aktaran Aydın, “Sizin de katkınız bizim açımızdan çok değerli, önemli. Eski Başbakan ve bir parti lideri olarak buradaki sorunumuzun bir 1 Mayıs günü, sizin vasıtanızla kamuoyuna aktarılması açısından da çok değerli olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağlantınızdan ötürü de çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Davutoğlu’ndan Baldur grevcilerine 1 Mayıs’ta çevirimiçi moral

admin (admin@intikalhaber.com) Websitesi