Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Acar'dan vatandaşlara “aşı” çağrısı

KOCAELİ (AA) – Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Sertan Acar, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede vatandaşların aşı olması için 4 poliklinikle hizmet verdiklerini bildirdi. Acar, yaptığı açıklamada, Kovid-19'la mücadelede aşının önemine işaret ederek, şunları kaydetti: "Virüse karşı güçlü olan silahımız aşımızı olalım. Aşı toplumsal olarak bağışıklık sistemlerini güçlendiriyor. Hastanemizde vatandaşlarımızın aşı olmaları için 4..

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Acar'dan vatandaşlara “aşı” çağrısı
Yazar : Tarih : Okunma : 5 views Yorum Yap

KOCAELİ (AA) – Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Sertan Acar, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede vatandaşların aşı olması için 4 poliklinikle hizmet verdiklerini bildirdi.

Acar, yaptığı açıklamada, Kovid-19'la mücadelede aşının önemine işaret ederek, şunları kaydetti:

"Virüse karşı güçlü olan silahımız aşımızı olalım. Aşı toplumsal olarak bağışıklık sistemlerini güçlendiriyor. Hastanemizde vatandaşlarımızın aşı olmaları için 4 poliklinik açtık. Aynı zamanda İlçe Sağlık Müdürlüğünün de mobil aşı aracı hizmet veriyor. Aşı konusunda söylenen söylentiler, gerçek değil. Bu söylentilere itibar etmeyelim. Sağlığımız için bu aşılarımızı olalım."

admin (admin@intikalhaber.com) Websitesi