Tuzla Belediye Başkanı Yazıcı, Yaşlılar Merkezi sakinlerinin Kurban Bayramı'nı kutladı

İSTANBUL (AA) – Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Kurban Bayramı dolayısıyla Yaşlılar Merkezi'ni ziyaret etti. Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ilçede 65 yaş üstü kişilerin akranları ile gündüz saatlerinde sosyal bir ortamda vakit geçirebilmeleri için hazırlanan Yaşlılar Merkezi'nde bayram coşkusu yaşandı. Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı ve eşi Fatma Yazıcı, merkezi ziyaretinde sakinlerin bayramını kutladı. Ziyarette..

Tuzla Belediye Başkanı Yazıcı, Yaşlılar Merkezi sakinlerinin Kurban Bayramı'nı kutladı
Yazar : Tarih : Okunma : 1 views Yorum Yap

İSTANBUL (AA) – Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Kurban Bayramı dolayısıyla Yaşlılar Merkezi'ni ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ilçede 65 yaş üstü kişilerin akranları ile gündüz saatlerinde sosyal bir ortamda vakit geçirebilmeleri için hazırlanan Yaşlılar Merkezi'nde bayram coşkusu yaşandı.

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı ve eşi Fatma Yazıcı, merkezi ziyaretinde sakinlerin bayramını kutladı.

Ziyarette yaşlılar merkezi sakinleri de şiirler okudu, kaval çaldı, şarkı söyledi. Keyifli sohbetlerin yapıldığı buluşma, hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Şadi Yazıcı, açıklamasında, "Büyüklerimiz ile olmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Onlar bizim hafızamız. Onlar bizim geçmişimiz ama geleceğimize de yön çizecek kılavuzlarımız. Dolayısıyla büyüklerimize saygı hem medeniyetimizin gereği hem de insani ve İslami olarak çok önemli bir davranış." ifadelerini kullandı.

admin (admin@intikalhaber.com) Websitesi